Osoby kontaktowe

Wszystko

Główczyce

Marek Mleczko
Kierownik Działu Części Zamiennych
Telefon: 59 841-23-98
Fax: 59 841-23-98
Mobil: 883-372-504
E-Mail: m.mleczko@ulenberg.pl


Hanna Kuczyńska
Główna Księgowa
Telefon: 59 841-23-98
Fax: 59 841-23-98
Mobil: 728-831-131
E-Mail: h.kuczynska@ulenberg.pl


Paweł Kwiecień
Specjalista ds. Części Zamiennych
Mobil: 668-667-013
E-Mail: p.kwiecien@ulenberg.pl


Rafał Hofman
Kierownik Serwisu
Telefon: 728-368-545
E-Mail: r.hofman@ulenberg.pl


Marcin Duszkiewicz
Przedstawiciel Handlowy
Mobil: 728-831-133
E-Mail: m.duszkiewicz@ulenberg.pl


Irena Makuch
Specjalista ds. Części Zamiennych
Mobil: 59 841-23-98
E-Mail: i.makuch@ulenberg.pl


Izabella Reńkas
Specjalista ds. Części Zamiennych
Telefon: 728-831-132
E-Mail: i.renkas@ulenberg.pl


Mariusz Jankowski
Specjalista ds. Części Zamiennych
Telefon: 59 841-23-98
E-Mail: m.jankowski@ulenberg.pl




Malechówko

Waldemar Kondracki
Dyrektor Handlowy
Fax: 94 314-12-38
Mobil: 501-152-007
E-Mail: w.kondracki@ulenberg.pl


Remigiusz Łuczak
Kierownik Działu Handlowego
Telefon: 94 314-12-38
Fax: 94 314-12-38
Mobil: 784-647-981
E-Mail: r.luczak@ulenberg.pl


Beata Brzezińska
Dział Przetwarzania Zamówień
Telefon: 94 314-12-38
Fax: 94 314-12-38
Mobil: 505-048-606
E-Mail: b.brzezinska@ulenberg.pl


Piotr Czerwonecki
Przedstawiciel Handlowy
Telefon: 94 314-12-38
Fax: 94 314-12-38
Mobil: 883-372-506
E-Mail: p.czerwonecki@ulenberg.pl


Dariusz Piechota
Przedstawiciel Handlowy
Mobil: 728-450-427
E-Mail: d.piechota@ulenberg.pl


Wolfgang Bate
Koordynator ds. Serwisu
Mobil: 721-980-050
E-Mail: w.bate@ulenberg.pl


Piotr Jankowski
Sprzedawca Terenowy Części Zamiennych
Mobil: 511-449-926
E-Mail: p.jankowski@ulenberg.pl


Wiesław Łuczak
Specjalista ds. Części Zamiennych
Mobil: 728-368-572
E-Mail: w.luczak@ulenberg.pl




Rymań

Małgorzata Kukla
Specjalista ds. Części Zamiennych
Fax: 94 351-13-60
Mobil: 506-365-917
E-Mail: m.kukla@ulenberg.pl


Seweryn Halak
Przedstawiciel Handlowy
Mobil: 728-368-567
E-Mail: s.halak@ulenberg.pl


Marcin Makowski
Przedstawiciel Handlowy
Mobil: 728-368-576
E-Mail: m.makowski@ulenberg.pl


Mariusz Kiszteliński
Specjalista ds. Części Zamiennych
Mobil: 511-449-925


Michał Ptaszyński
Specjalista ds. Części Zamiennych
Mobil: 601-683-593
E-Mail: m.ptaszynski@ulenberg.pl